Αθλητικά

Ξεκίνησε το μεγάλο ποδοσφαιρικό τουρνουά ακαδημιών Knossos Cup σε Ιεράπετρα και Κουτσουρά [πρόγραμμα]


Πολύτιμες εμπειρίες θα έχουν τη δυνατότητα να πάρουν από σήμερα οι μικρότεροι ποδοσφαιριστές του Λασιθίου με τη διεξαγωγή ενός σημαντικού τουρνουά ακαδημιών που θα διεξαχθεί τις επόμενες μέρες στην Ιεράπετρα και τον Κουτσουρά.

Στο τουρνουά συμμετέχουν ακαδημίες από την Κρήτη αλλά και αυτές μεγαλύτερων συλλόγων όπως του Παναθηναϊκού, του Πανιώνιου, και της ακαδημίας Ηρακλείου του Ολυμπιακού.

Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:


3 Ιανουαρίου

ΗΜ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ
3-Jan 15.30
3-Jan 16.40
3-Jan 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΟΑ
3-Jan 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
3-Jan 19.30 JUNIOR 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ

 

ΗΜ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
3-Jan 15.30
3-Jan 16.40
3-Jan 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
3-Jan 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
3-Jan 19.30 JUNIOR 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ – CADIA

4 Ιανουαρίου

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ
4-Jan 9.00 ΠΑΙΔΙΚΟ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
4-Jan 10.10 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4-Jan 11.20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
4-Jan 12.30 JUNIOR 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΟΦΗ
4-Jan 13.30 JUNIOR 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ LIDO – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ
4-Jan 15.30
4-Jan 16.40 ΠΑΙΔΙΚΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ
4-Jan 17.50 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
4-Jan 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
4-Jan 20.00 JUNIOR 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
4-Jan 9.00 ΠΑΙΔΙΚΟ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ
4-Jan 10.10 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΑ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ
4-Jan 11.20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
4-Jan 12.30 JUNIOR 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4-Jan 13.30 JUNIOR 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – CADIA
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
4-Jan 15.30
4-Jan 16.40 ΠΑΙΔΙΚΟ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΟΦΗ 2
4-Jan 17.50 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
4-Jan 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -ΣΟΥΡΜΕΝΑ
4-Jan 20.00 JUNIOR 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ LIDO – ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5 Ιανουαρίου

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ
5-Jan 9.00 ΠΑΙΔΙΚΟ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΦΗ 1
5-Jan 10.10 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΑ -ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
5-Jan 11.20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
5-Jan 12.30 JUNIOR 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – CADIA
5-Jan 13.30 JUNIOR 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΗΡΑΚΛ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ
5-Jan 15.30
5-Jan 16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ Α-ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1ος του Α – 2ος του Β
5-Jan 17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ B-ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 1ος του Β – 2ος του Α
5-Jan 18.20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΚΑΗ
5-Jan 19.30 JUNIOR ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος Α – 3ος Β
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
5-Jan 9.00 ΠΑΙΔΙΚΟ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΟΦΗ 2
5-Jan 10.10 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
5-Jan 11.20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
5-Jan 12.30 JUNIOR 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ
5-Jan 13.30 JUNIOR 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ LIDO – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
5-Jan 15.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 3ος του Α – 3ος του Β
5-Jan 16.40 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
5-Jan 17.50 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-ΠΟΑ
5-Jan 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ
5-Jan 20.00 JUNIOR FAIR PLAY 4ος Α – 4ος Β

6 Ιανουαρίου

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ
6-Jan 9.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΛ. ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
6-Jan 10.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ
6-Jan 11.20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ CUP 2ος Α-2ος Β
6-Jan 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ CHAMPION 1ος Α-1ος Β
6-Jan 13.30 JUNIOR ΤΕΛΙΚΟΣ CHAMPION 1ος Α – 1ος Β
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ
6-Jan 9.00 ΠΑΙΔΙΚΟ FAIR PLAY ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – ΧΕΙΡ. ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ
6-Jan 10.00 JUNIOR ΤΕΛΙΚΟΣ CUP 2ος Α – 2ος Β
6-Jan 11.10 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ 5ος Α-5ος Β
6-Jan 12.20 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ FAIR PLAY 4ος Α-4ος Β
6-Jan 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος Α-3ος Β
Σχολίασε το
Στην κορυφή