Αθλητικά

Με επιτυχία οι 4οι Ορεινοί Αγώνες στο Καβούσι [εικόνες, βίντεο]

14563328_1812658682339058_7859095441820986313_n

Με μεγάλη επιτυχία και την συμμετοχή 150 αθλητών πραγματοποιήθηκαν για 4η φορά οι Ορεινοί Αγώνες στο Καβούσι. Ο πρόεδρος της τοπικής κοινότητας Καβουσίου κ. Ρεμεδιάκης μιλώντας στο Ράδιο Λασίθι, τόνισε πως τόσο η συμμετοχή των αθλητών όσο και του κόσμου που βρέθηκε στο χωριό ήταν μεγαλύτερη από κάθε άλλη φορά, ενώ ευχαρίστησε θερμά τον Όμιλο Υπεραποστάσεων Κρήτης και όλους όσοι βοήθησαν από το χωριό για την επιτυχία της διοργάνωσης.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Αγώνας 21 χλμ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 RONNEBURGER RALF 60 40-49 2:02:58 SC DHfK Leipzig
2 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 82 18-39 2:04:32 ΣΦΑΚΑ
3 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 77 40-49 2:20:03 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
4 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 70 50-59 2:20:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 34 18-39 2:24:50 ΟΥΚ
6 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 74 40-49 2:26:47 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ
7 ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 18-39 2:27:38 ΣΜΚ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 75 40-49 2:31:12 ΟΥΚ
9 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 18-39 2:32:24 ΣΔΥΧ
10 ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 35 40-49 2:35:56 ΟΥΚ
11 ΡΟΣΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 73 18-39 2:36:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 ΣΕΡΙΦ ΧΟΥΣΕΙΝ 84 18-39 2:36:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 51 18-39 2:36:53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 61 40-49 2:38:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 FEDDERSEN HELENA 14 18-39 2:40:40 ΣΜΚ
16 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 26 18-39 2:41:00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
17 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 24 18-39 2:43:25 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
18 ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50 40-49 2:46:32 Cafe VOLCANO
19 ΚΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53 18-39 2:46:32 ΟΥΚ
20 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 88 40-49 2:47:30 ΣΔΥΧ
21 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20 50-59 2:47:39 ΣΜΚ
22 ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΦΩΝΤΑΣ 63 40-49 2:48:28 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – CRETAN ADVENTURES
23 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 25 40-49 2:50:38 ΣΔΥΗ
24 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 87 40-49 2:51:24 ΣΜΚ
25 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3 50-59 2:52:09 ΣΜΚ
26 ΣΙΝΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1 40-49 2:53:06 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΑΙΟΛΑΔΑ
27 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 18 18-39 2:55:30 ΣΜΚ
28 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 16 40-49 2:55:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 67 18-39 2:57:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 27 40-49 2:58:48 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
31 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 47 40-49 3:05:42 ΣΔΥΧ
32 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 54 50-59 3:06:35 ΟΥΚ
33 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 13 50-59 3:07:25 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ
34 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 52 60+ 3:09:55 ΟΥΚ
35 BETI FLORA 69 50-59 3:11:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 43 18-39 3:11:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 80 50-59 3:13:04 ΣΔΥΑ
38 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8 50-59 3:15:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56 18-39 3:16:50 ΣΔΥΧ
40 ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 45 50-59 3:20:04 ΣΔΥΧ
41 EARLEY VINCE 78 60+ 3:28:50 RSAC
42 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 64 18-39 3:31:03 ΣΔΥΧ
43 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 65 40-49 3:31:03 ΧΑΝΙΑ
44 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5 40-49 3:35:28 Πανεπιστήμιο Κρήτης
45 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 49 18-39 3:35:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 40-49 3:38:29 ΣΔΥΧ
47 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 39 60 + 3:40:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 71 18-39 3:40:32 Ε.Ο.Σ ΜΟΙΡΩΝ
49 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6 50-59 3:40:47 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
50 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 21 40-49 3:41:21 ΣΔΥΗ
51 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 68 18-39 3:45:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 66 50-59 3:51:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 90 60 + 3:52:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 40-49 3:52:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 44 18-39 3:59:15 ΟΥΚ
56 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 85 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 ΜΑΛΑΓΑΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40 18-39 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59 ΜΑΥΡΟΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 72 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61 ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 83 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
62 ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 55 18-39 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 89 18-39 >4:00:00 ΣΔΥΧ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
RONNEBURGER RALF 60 2:02:58
ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 82 2:04:32
ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 77 2:20:03

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
FEDDERSEN HELENA 14 2:40:40
BETI FLORA 69 3:11:28
ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 45 3:20:04

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 82 2:04:32
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 34 2:24:50
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 2:27:38

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
RONNEBURGER RALF 60 2:02:58
ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 77 2:20:03
ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 74 2:26:47

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 70 2:20:15
ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20 2:47:39
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3 2:52:09

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60+ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 52 3:09:55
EARLEY VINCE 78 3:28:50
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 39 3:40:31

Αγώνας 6 χλμ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 605 0:31:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 656 0:34:03 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
3 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 601 0:36:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 ΠΕΝΤΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 620 0:36:34 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
5 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 633 0:40:12 ΟΥΚ
6 ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ 630 0:40:21 Ο.Υ.Κ.. Σωματειο ( ΑFORDAKOS TEAM)
ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 631 0:40:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 604 0:42:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 662 0:42:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 648 0:42:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 663 0:42:15 ΚΑΒΟΥΣΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
12 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 635 0:42:43 ΣΔΥΗ
13 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 642 0:43:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 608 0:46:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 603 0:46:21 ΟΥΚ
16 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 607 0:46:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 658 0:47:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 655 0:47:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 650 0:47:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 649 0:47:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 616 0:47:57 AFORDAKOS TEAM
22 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 647 0:48:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
23 EARLEY CAROUN 661 0:48:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
24 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 651 0:48:39 ΟΥΚ
25 MOYA IGNACIO 606 0:49:27 ΣΔΥΧ
26 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 634 0:49:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
27 ΡΕΜΕΔΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 659 0:49:39 ΒΙΑΝΝΟΣ
28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 615 0:50:35 ΣΜΚ
29 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ-ΡΟΝΝΕΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΟΛΓΑ 627 0:51:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
30 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 657 0:51:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 660 0:54:33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 653 0:55:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 636 1:05:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
34 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 652 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 640 1:09:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
36 ΖΟΥΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 641 1:09:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
37 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 632 1:12:21 ΚΑPPA STUDIES
38 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 629 1:35:00 ΟΦΗ
39 ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 639 1:35:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 605 0:31:32
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 656 0:34:03
ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 601 0:36:22

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ 630 0:40:21
ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 616 0:47:57
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 647 0:48:04

Αγώνας 1000 μ (παιδιά Δημοτικού)

ΑΓΟΡΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No
1 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 329
2 ΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 328
3 ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 330

ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No
1 ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 654
2 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 643
3 ΦΡΥΣΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 335

 

14563328_1812658682339058_7859095441820986313_n 14572260_1162339580525209_5983112086341235999_n 14591670_1162339513858549_1842888502358434467_n 14520563_1162339360525231_3510641488169557603_n 14568055_1162339163858584_5158258598231744162_n 14591580_1162342783858222_3689895307505922805_n 14523005_1162342733858227_4930016446156042176_n 14516464_1162342133858287_5414153285372736617_n 14595786_1162342103858290_684180473853071400_n 14568136_1162342070524960_1216330112047000234_n 14563590_1162342037191630_3771679592208766745_n 14519936_1162341933858307_8051078124165203484_n 14595731_1162341910524976_4321844597134082858_n 14570218_1162341670525000_7405652269451012188_n 14568223_1162341597191674_6400433975787804510_n 14522994_1162341533858347_4847372801382614487_n 14517528_1162341437191690_2185984980745205497_n

Σχολίασε το
Στην κορυφή