Πολύτιμες εμπειρίες θα έχουν τη δυνατότητα να πάρουν από σήμερα οι μικρότεροι ποδοσφαιριστές του Λασιθίου με τη διεξαγωγή ενός σημαντικού τουρνουά ακαδημιών που θα διεξαχθεί τις επόμενες μέρες στην Ιεράπετρα και τον Κουτσουρά.
Στο τουρνουά συμμετέχουν ακαδημίες από την Κρήτη αλλά και αυτές μεγαλύτερων συλλόγων όπως του Παναθηναϊκού, του Πανιώνιου, και της ακαδημίας Ηρακλείου του Ολυμπιακού.
Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:
3 Ιανουαρίου
ΗΜ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ |
3-Jan |
15.30 |
|
|
|
3-Jan |
16.40 |
|
|
|
3-Jan |
17.00 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΟΑ |
3-Jan |
18.15 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ |
3-Jan |
19.30 |
JUNIOR |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ |
ΗΜ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ |
3-Jan |
15.30 |
|
|
|
3-Jan |
16.40 |
|
|
|
3-Jan |
17.00 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 |
3-Jan |
18.15 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
3-Jan |
19.30 |
JUNIOR |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ – CADIA |
4 Ιανουαρίου
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ |
4-Jan |
9.00 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
4-Jan |
10.10 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ-ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
4-Jan |
11.20 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ |
4-Jan |
12.30 |
JUNIOR |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΟΦΗ |
4-Jan |
13.30 |
JUNIOR |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
LIDO – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ |
4-Jan |
15.30 |
|
|
|
4-Jan |
16.40 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ |
4-Jan |
17.50 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
4-Jan |
19.00 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ |
4-Jan |
20.00 |
JUNIOR |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ |
4-Jan |
9.00 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ |
4-Jan |
10.10 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΟΑ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ |
4-Jan |
11.20 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
4-Jan |
12.30 |
JUNIOR |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
4-Jan |
13.30 |
JUNIOR |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – CADIA |
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ |
4-Jan |
15.30 |
|
|
|
4-Jan |
16.40 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΟΦΗ 2 |
4-Jan |
17.50 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
4-Jan |
19.00 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ -ΣΟΥΡΜΕΝΑ |
4-Jan |
20.00 |
JUNIOR |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
LIDO – ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
5 Ιανουαρίου
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ |
5-Jan |
9.00 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΦΗ 1 |
5-Jan |
10.10 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΟΑ -ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ |
5-Jan |
11.20 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
5-Jan |
12.30 |
JUNIOR |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – CADIA |
5-Jan |
13.30 |
JUNIOR |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΗΡΑΚΛ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ |
5-Jan |
15.30 |
|
|
|
5-Jan |
16.00 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
Α-ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ |
1ος του Α – 2ος του Β |
5-Jan |
17.10 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
B-ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ |
1ος του Β – 2ος του Α |
5-Jan |
18.20 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΚΑΗ |
5-Jan |
19.30 |
JUNIOR |
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ |
3ος Α – 3ος Β |
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ |
5-Jan |
9.00 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΟΦΗ 2 |
5-Jan |
10.10 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ |
5-Jan |
11.20 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ |
5-Jan |
12.30 |
JUNIOR |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ |
5-Jan |
13.30 |
JUNIOR |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
LIDO – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ |
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ |
5-Jan |
15.30 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
ΚΑΤΑΤΑΞΗ |
3ος του Α – 3ος του Β |
5-Jan |
16.40 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 |
5-Jan |
17.50 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2-ΠΟΑ |
5-Jan |
19.00 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Α ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ |
5-Jan |
20.00 |
JUNIOR |
FAIR PLAY |
4ος Α – 4ος Β |
6 Ιανουαρίου
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ |
6-Jan |
9.00 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ |
ΚΑΛ. ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ |
6-Jan |
10.10 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
ΝΙΚΗΤΗΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ |
6-Jan |
11.20 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
ΤΕΛΙΚΟΣ CUP |
2ος Α-2ος Β |
6-Jan |
12.30 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
ΤΕΛΙΚΟΣ CHAMPION |
1ος Α-1ος Β |
6-Jan |
13.30 |
JUNIOR |
ΤΕΛΙΚΟΣ CHAMPION |
1ος Α – 1ος Β |
ΗΜΕΡ. |
ΩΡΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΟΜΙΛΟΣ |
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ |
6-Jan |
9.00 |
ΠΑΙΔΙΚΟ |
FAIR PLAY |
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ – ΧΕΙΡ. ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ |
6-Jan |
10.00 |
JUNIOR |
ΤΕΛΙΚΟΣ CUP |
2ος Α – 2ος Β |
6-Jan |
11.10 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ |
5ος Α-5ος Β |
6-Jan |
12.20 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
FAIR PLAY |
4ος Α-4ος Β |
6-Jan |
13.30 |
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ |
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ |
3ος Α-3ος Β |